Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Планини во Македонија“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {| class="infobox" style="text-align:center; width:97%; margin-right:10px; font-size:90%" |- ! align=center style="background:#f5f5f5;" | Ранг ! align=c...)
 
|-
|}<noinclude>
 
[[Категорија:Планини во Република Македонија]]