Разлика помеѓу преработките на „Михајло Маневски“

нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
{{Македонија-политичар-никулец}}
 
{{Состав на Владата на Република Македонија}}
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2006]]