Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|align=center | 6 декември, 2010
|align=center | {{age in days|month1=12|day1=6|year1=2010}}
|align=center | [[Луисвил, (Кентаки|Луисвул)Луисвил]], [[Кентаки]]
|Ги победија Хит Слејтер и Џастин Гебриел на ''RAW'' во Fatal 4-Way меч во кој беа и Марк Хенри и Јоши Татсу, и Џими и Џеј Усо.
|-
223

уредувања