Разлика помеѓу преработките на „Коми“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: udm:Коми республика
с (r2.5.2) (Бот Додава: udm:Коми Республика)
с (r2.5.2) (Бот Менува: udm:Коми республика)
[[tt:Коми Республикасы]]
[[tr:Komi Cumhuriyeti]]
[[udm:Коми Республикареспублика]]
[[uk:Республіка Комі]]
[[ug:كومى]]