Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
r2.5.2) (Бот Додава: gu:પશ્ચિમ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bjn:Barat)
с (r2.5.2) (Бот Додава: gu:પશ્ચિમ)
[[gl:Oeste]]
[[gan:西]]
[[gu:પશ્ચિમ]]
[[ko:서쪽]]
[[hi:पश्चिम]]
24.517

уредувања