Разлика помеѓу преработките на „Капелекерк“

Додадени 43 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот: Замена на текст (-Шаблон:Цркви-Никулец +Никулец за црква))
с (Бот Додава: it:Chiesa di Notre-Dame de la Chapelle)
[[en:Kapellekerk]]
[[fr:Église Notre-Dame de la Chapelle]]
[[it:Chiesa di Notre-Dame de la Chapelle]]
[[nl:Kapellekerk]]
[[zh:小堂教堂]]
109.264

уредувања