Микрометар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: pnb:مائکرون
[проверена преработка][проверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Додава: cv:Микрометр)
с (r2.5.2) (Бот Додава: pnb:مائکرون)
[[no:Mikrometer]]
[[nn:Mikrometer]]
[[pnb:مائکرون]]
[[pl:Mikrometr]]
[[pt:Micrómetro (unidade de medida)]]
86.434

уредувања