Категорија:Археологија: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
r2.5.2) (Бот Додава: diq:Category:Arkeolociye Брише: rm:Categoria:Archeologia
с ([r2.5.1] Бот Додава: koi:Категория:Археология)
с (r2.5.2) (Бот Додава: diq:Category:Arkeolociye Брише: rm:Categoria:Archeologia)
[[pt:Categoria:Arqueologia]]
[[ro:Categorie:Arheologie]]
[[rm:Categoria:Archeologia]]
[[ru:Категория:Археология]]
[[sah:Категория:Археология]]
[[yi:קאַטעגאָריע:ארכעאלאגיע]]
[[zh-yue:Category:考古]]
[[diq:Category:Arkeolociye]]
[[bat-smg:Kateguorėjė:Arkeuoluogėjė]]
[[zh:Category:考古学]]