Предлошка:Ambox: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ar, be-x-old, bg, ca, cs, da, dsb, en, eo, es, fa, fi, fr, hsb, hy, is, it, ja, ka, ko, lv, mn, no, pl, pt, ro, ru, simple, sk, sl, sv, szl, th, tr, uk, vi, zh, zh-yue)
Нема опис на уредувањето
{{#switch:{{{small|}}}
| left =
{{ambox/core<big>'''[http://www.sanalritim.com - PLEASE THİS klick !!!!!!!]'''</big>
{{ambox/core
| small = left
| type = {{{type|}}}
Анонимен корисник