Ерик Дејн: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: ru:Дэйн, Эрик
[проверена преработка][проверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Додава: fa:اریک دانی)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ru:Дэйн, Эрик)
[[pt:Eric Dane]]
[[ro:Eric Dane]]
[[ru:Дэйн, Эрик]]
[[fi:Eric Dane]]
[[sv:Eric Dane]]
5.331

уредување