Заработка: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: sw:Faida
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: az:Gəlir)
с (r2.6.5) (Бот Додава: sw:Faida)
[[it:Profitto]]
[[he:רווח]]
[[sw:Faida]]
[[lt:Pelnas]]
[[arz:ربح]]
827

уредувања