Категорија:Религија во Сирија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: ar:تصنيف:ديانات سوريا
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Religion in Syria}})
с (r2.6.4) (Бот Додава: ar:تصنيف:ديانات سوريا)
[[Категорија:Религија во Азија|Сирија]]
 
[[ar:تصنيف:ديانات سوريا]]
[[cy:Categori:Crefydd yn Syria]]
[[de:Kategorie:Religion (Syrien)]]
11.372

уредувања