Разлика помеѓу преработките на „Јотабајт“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: zh:尧字节
с
с (Бот Менува: zh:尧字节)
[[eu:Yottabyte]]
[[fa:یوتابایت]]
[[it:Yottabyte]]
[[ja:ヨタバイト]]
[[ko:요타바이트]]
[[it:Yottabyte]]
[[mr:योट्टाबाईट]]
[[ja:ヨタバイト]]
[[no:Yottabyte]]
[[pl:Jottabajt]]
[[simple:Yottabyte]]
[[sr:Јотабајт]]
[[tg:Йоттабайт]]
[[th:ยอตตะไบต์]]
[[tg:Йоттабайт]]
[[zh:Yottabyte尧字节]]
59.415

уредувања