Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
[r2.6.3] Бот Додава: af:Julian Assange
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: als:Julian Assange)
с ([r2.6.3] Бот Додава: af:Julian Assange)
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[af:Julian Assange]]
[[als:Julian Assange]]
[[ar:جوليان أسانج]]
21.521

уредување