Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
[r2.5.2] Бот Додава: ko:줄리안 어샌지
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: et:Julian Assange)
с ([r2.5.2] Бот Додава: ko:줄리안 어샌지)
[[ga:Julian Assange]]
[[gl:Julian Assange]]
[[ko:줄리안 어샌지]]
[[hy:Ջուլիան Ասանժ]]
[[hi:जूलियन असांजे]]
5.104

уредувања