Отвори го главното мени

Промени

Одземени 30 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: ta:அயனி
[[sv:Jon]]
[[tl:Iono]]
[[ta:அயனி]]
[[ta:அயன் (வேதியியல்)]]
[[th:ไอออน]]
[[tg:Ион]]
8.502

уредувања