Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: pnb:جولین اسانج
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: eu:Julian Assange)
с (r2.5.2) (Бот Додава: pnb:جولین اسانج)
[[no:Julian Assange]]
[[nn:Julian Assange]]
[[pnb:جولین اسانج]]
[[nds:Julian Assange]]
[[pl:Julian Assange]]
86.434

уредувања