Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: vec:Richard Wagner
[проверена преработка][проверена преработка]
(Одбиена последната промена (од 94.100.106.25) и вратена ревизијата 1780353 од Xqbot)
с (r2.5.2) (Бот Додава: vec:Richard Wagner)
[[tr:Richard Wagner]]
[[uk:Ріхард Вагнер]]
[[vec:Richard Wagner]]
[[vi:Richard Wagner]]
[[vo:Richard Wagner]]
86.434

уредувања