Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 12 години
с
r2.5.2) (Бот Додава: eu:Julian Assange
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Менува: cv:Ассанж Джулиан)
с (r2.5.2) (Бот Додава: eu:Julian Assange)
[[es:Julian Assange]]
[[eo:Julian Assange]]
[[eu:Julian Assange]]
[[fa:جولین آسانژ]]
[[fr:Julian Assange]]
6.057

уредувања