Разлика помеѓу преработките на „Цветан Тодоров“

Одземени 43 бајти ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на 78.249.60.116 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тивер�
с (Отстрането уредувањето на 78.249.60.116 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тивер�)
[[fr:Tzvetan Todorov]]
[[it:Cvetan Todorov]]
[[ja:ツヴェタン・トドロフ]] VIVA LESPAGNA
[[pl:Tzvetan Todorov]]
[[pt:Tzvetan Todorov]]
11

уредување