Разлика помеѓу преработките на „Димитар Димитров“

с
нема опис на уредувањето
с
|office = [[Министерство за образование и наука на Република Македонија|Министер за образование и наука]]
|president = [[Никола Кљусев]]
|term_start = [[јули]] [[20091991]]
|term_end = во служба[[1992]]
|predecessor = нема
|successor =