Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Одземен 11 бајт ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.6.5) (Бот Менува: ru:Силекс)
с
[[Категорија:Фудбалски клубови од Прва фудбалска лига на Македонија|Силекс]]
[[Категорија:Фудбалски клубови од Македонија|Силекс]]
[[Категорија:СпортФК воСилекс| Кратово]]
 
[[bg:Силекс Кратово]]