Разлика помеѓу преработките на „Стадион Цементарница“

с
нема опис на уредувањето
(нс)
 
с
{{Infobox_Stadium |
име = Стадион Цементарница|
слика = [[Податотека:Stadion Makedonija Gjorce Petrov..jpg|300px]] |
капацитет = 2.000 |
локација = [[Скопje]], [[Република Македонија|Македонија]]||