Разлика помеѓу преработките на „Ө“

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
[r2.5.2] Бот Додава: de:Ө
с (Бот Додава: xal:Ө үзг)
с ([r2.5.2] Бот Додава: de:Ө)
{{Никулец за кирилична буква}}
 
[[bg:Ө]]
[[br:Ө (lizherenn)]]
[[bg:Ө]]
[[fide:Ө]]
[[en:Oe (Cyrillic)]]
[[fi:Ө]]
[[fr:Ө]]
[[xal:Ө үзг]]
[[ko:Ө]]
[[it:Ө (cirillico)]]
[[ja:Ө]]
[[ko:Ө]]
[[pt:Ө]]
[[ru:Ө (кириллица)]]
[[fi:Ө]]
[[sv:Ө]]
[[uk:Ө]]
[[xal:Ө үзг]]
[[zh:Ө]]
86.434

уредувања