Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1969 година“

с
[r2.6.4] Бот Додава: ko:분류:1969년 축구
с (Бот Додава: be-x-old, de, en, es, fr, hu, ja, nl, no, pl, pt, ru, sv, tr, uk, zh)
с ([r2.6.4] Бот Додава: ko:분류:1969년 축구)
[[es:Categoría:Fútbol en 1969]]
[[fr:Catégorie:Football en 1969]]
[[ko:분류:1969년 축구]]
[[hu:Kategória:1969 a labdarúgásban]]
[[nl:Categorie:Voetbal in 1969]]
11.372

уредувања