Категорија:Фудбалот во 1947 година: Разлика помеѓу преработките

с
[r2.6.4] Бот Додава: ko:분류:1947년 축구
с (Бот Додава: be-x-old, en, es, fr, hu, ja, nl, no, pl, pt, ru, sk, sv, tr)
с ([r2.6.4] Бот Додава: ko:분류:1947년 축구)
[[es:Categoría:Fútbol en 1947]]
[[fr:Catégorie:Football en 1947]]
[[ko:분류:1947년 축구]]
[[hu:Kategória:1947 a labdarúgásban]]
[[nl:Categorie:Voetbal in 1947]]
11.372

уредувања