Категорија:Фудбалот во 1930 година: Разлика помеѓу преработките

с
[r2.6.4] Бот Додава: ko:분류:1930년 축구
с (Бот Додава: be-x-old, da, en, es, fr, hu, ja, lv, ms, nl, no, pl, pt, ro, ru, sk, sv, tr, uk, zh)
с ([r2.6.4] Бот Додава: ko:분류:1930년 축구)
[[es:Categoría:Fútbol en 1930]]
[[fr:Catégorie:Football en 1930]]
[[ko:분류:1930년 축구]]
[[lv:Kategorija:1930. gads futbolā]]
[[hu:Kategória:1930 a labdarúgásban]]
11.372

уредувања