Разлика помеѓу преработките на „Михаил Герџиков“

с
[r2.6.4+] Бот Додава: en:Mihail Gerdjikov
с ([r2.6.4+] Бот Додава: en:Mihail Gerdjikov)
[[Категорија:Бугарски револуционери од Тракија|Г]]
[[Категорија:Македонски војводи]]
{{МРО}}
 
[[bg:Михаил Герджиков]]
[[de:Michail Gerdschikow]]
[[en:Mihail Gerdjikov]]
 
{{МРО}}
4.062

уредувања