11 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
[r2.6.4] Бот Додава: ee:Wuiɖekɛ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Додава: tum:Khumi na kamoza)
с ([r2.6.4] Бот Додава: ee:Wuiɖekɛ)
[[eo:Dek unu]]
[[eu:Hamaika]]
[[ee:Wuiɖekɛ]]
[[fa:۱۱ (عدد)]]
[[fr:11 (nombre)]]
127.306

уредувања