Википедија:Автопатролирање: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ar, ca, it Менува: en
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ar, ca, it Менува: en)
[[Категорија:Функции на Википедија]]
 
[[ar:ويكيبيديا:محررون]]
[[en:Wikipedia:Autoreviewer]]
[[ca:Viquipèdia:Usuaris Autopatrullats]]
[[en:Wikipedia:AutoreviewerAutopatrolled]]
[[zhit:Wikipedia:巡查豁免權Autoverificati]]
[[pt:Wikipedia:Autorrevisor]]
[[ru:Википедия:Патрулирование#Флаг автопатрулируемого]]
[[zh:Wikipedia:巡查豁免權]]
[[zh-yue:Wikipedia:自動覆查者]]
[[zh:Wikipedia:巡查豁免權]]
24.517

уредувања