Химачал Прадеш: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
[r2.6.4] Бот Додава: fj:Himachal Pradesh
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hif:Himachal Pradesh)
с ([r2.6.4] Бот Додава: fj:Himachal Pradesh)
[[mr:हिमाचल प्रदेश]]
[[ms:Himachal Pradesh]]
[[fj:Himachal Pradesh]]
[[nl:Himachal Pradesh]]
[[ne:हिमाचल प्रदेश]]
127.214

уредувања