Логичка еквиваленција: Разлика помеѓу преработките

с
[r2.5.2] Бот Додава: es:Equivalencia lógica
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с ([r2.5.2] Бот Додава: es:Equivalencia lógica)
[[de:Logische Äquivalenz]]
[[en:Logical equivalence]]
[[es:Equivalencia lógica]]
[[fr:Équivalence logique]]
[[nl:Logische equivalentie]]
86.434

уредувања