Категорија:Починати во 1561 година: Разлика помеѓу преработките

с
[r2.5.2] Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1561 kuolleet
с (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1561)
с ([r2.5.2] Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1561 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1561]]
[[sr:Категорија:Умрли 1561.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1561 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1561]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 2104]]
86.434

уредувања