Разлика помеѓу преработките на „2 (број)“

Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
[r2.6.4] Бот Додава: av:Кӏиго, rn:Kabiri
с ([r2.5.2] Бот Додава: lbe:Кӏива)
с ([r2.6.4] Бот Додава: av:Кӏиго, rn:Kabiri)
[[ast:Dos]]
[[gn:Mokõi]]
[[av:Кӏиго]]
[[ay:Paya]]
[[az:2 (ədəd)]]
[[he:2 (מספר)]]
[[ka:ორი]]
[[rn:Kabiri]]
[[koi:2 (кык)]]
[[kv:2 (кык)]]
126.981

уредување