11 (број): Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 13 години
с
[r2.6.4] Бот Додава: rn:Cumi na rimwe
[непроверена преработка][непроверена преработка]
MystBot (разговор | придонеси)
с Бот Менува: az:11 (ədəd)
KamikazeBot (разговор | придонеси)
с [r2.6.4] Бот Додава: rn:Cumi na rimwe
Ред 34:
[[it:11 (numero)]]
[[he:11 (מספר)]]
[[rn:Cumi na rimwe]]
[[ht:11 (nonm)]]
[[ku:Yazdeh]]
6.131

уредување