Курска Област: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: az:Kursk vilayəti
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: az:Kursk vilayəti)
[[ace:Oblast Kursk]]
[[ar:كورسك أوبلاست]]
[[az:Kursk Vilayətivilayəti]]
[[be:Курская вобласць]]
[[bs:Kurska oblast]]
3.985

уредувања