Роман: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
[r2.6.5] Бот Менува: ur:حادث
с ([r2.6.5] Бот Додава: bar, io, ml, pnb)
с ([r2.6.5] Бот Менува: ur:حادث)
[[tr:Roman (edebiyat)]]
[[uk:Роман (жанр)]]
[[ur:ناولحادث]]
[[vi:Tiểu thuyết]]
[[wa:Roman]]
109.264

уредувања