Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 12 години
с
[r2.5.2] Бот Додава: sk:Châlons-en-Champagne
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с ([r2.5.2] Бот Додава: sk:Châlons-en-Champagne)
[[ru:Шалон-ан-Шампань]]
[[simple:Châlons-en-Champagne]]
[[sk:Châlons-en-Champagne]]
[[sl:Châlons-en-Champagne]]
[[fi:Châlons-en-Champagne]]
86.434

уредувања