Ројтерс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
[r2.5.2] Бот Додава: ms:Reuters
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: ta:ராய்ட்டர்ஸ்)
с ([r2.5.2] Бот Додава: ms:Reuters)
[[hu:Reuters]]
[[ml:റോയ്‌റ്റേഴ്സ്]]
[[ms:Reuters]]
[[nl:Reuters]]
[[ja:ロイター]]
86.434

уредувања