Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
[r2.5.2] Бот Додава: os:Тамилнад
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: el:Ταμίλ Ναντού)
с ([r2.5.2] Бот Додава: os:Тамилнад)
[[bpy:তামিল নাড়ু]]
[[id:Tamil Nadu]]
[[os:Тамилнад]]
[[it:Tamil Nadu]]
[[he:טאמיל נאדו]]
86.434

уредувања