Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1961 година“

с
[r2.6.4] Бот Додава: ro:Categorie:1961 în fotbal
с (Бот Додава: be-x-old, de, en, es, fr, hu, ja, nl, no, pl, pt, ru, sv, tr, uk, zh)
с ([r2.6.4] Бот Додава: ro:Categorie:1961 în fotbal)
[[pl:Kategoria:1961 w piłce nożnej]]
[[pt:Categoria:Futebol de 1961]]
[[ro:Categorie:1961 în fotbal]]
[[ru:Категория:1961 год в футболе]]
[[sv:Kategori:Fotbollsåret 1961]]
11.372

уредувања