Категорија:Категории по жанр: Разлика помеѓу преработките

с
с (Бот Додава: be-x-old, cs, es, ja, ko, pt, ru, sv, ur Брише: tr)
с (Бот Додава: ro:Categorie:Categorii după gen)
[[ja:Category:ジャンル別に分類したカテゴリ]]
[[pt:Categoria:Categorias por gênero]]
[[ro:Categorie:Categorii după gen]]
[[ru:Категория:Категории по жанрам]]
[[sv:Kategori:Kategorier efter genre]]
3.205

уредувања