11 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: az:11 (ədəd)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: az:11 (say))
с (Бот Менува: az:11 (ədəd))
[[ar:11 (عدد)]]
[[gn:Pateĩ]]
[[az:11 (sayədəd)]]
[[ca:Onze]]
[[cv:11 (хисеп)]]
4.062

уредувања