Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
== Наводи ==
{{reflist}}
 
 
{{МВР-министри}}
 
{{DEFAULTSORT:Фрчкоски, Љубомир}}
 
[[Категорија:Македонски правници]]
[[Категорија:Македонски политиколози]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 1994]]
[[Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија]]
[[Категорија:Министри за надворешни работи на Република Македонија]]
 
[[bg:Любомир Фръчковски]]
[[de:Ljubomir Frčkoski]]