Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|align=center | 25 октомври, 2010
|align=center | {{age in days|month1=10|day1=25|year1=2010}}
|align=center | [[МинеаполисГрин Беј]], [[МинесотаВисконсин]]
|Ги победија Џон Сена и Дејвид Отанга на ''RAW''.
|-
223

уредувања