Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|align=center | [[WWE Дива шампионат]] <br> [[Податотека:WWE Divas Championship.jpg|75px]]
|align=center|[[File:Natalya_2.jpg|75px]]
|align=center | [[Наталија]]
|align=center | [[Листа на WWE женски шампиони|2]]
|align=center | 21 ноември, 2010
223

уредувања