Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|Ги победија Џон Сена и Дејвид Отанга на ''RAW''.
|-
|align=center | [[WWE Дива шампионат]] <br> [[Податотека:WWE Divas Championship.jpg|75px]]
|align=center|[[File:Natalya_2.jpg|75px]]
|[[Наталија]]
223

уредувања