Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|[[File:The_Miz.jpg|75px]]
|align=center | [[Миз]]
|align=center | [[Листа на WWE шампиони|61]]
|align=center | 22 ноември, 2010
|align=center |{{age in days|month1=11|day1=22|year1=2010}}
|align=center | [[Орландо, Флорида|Орландо]], [[Флорида]]
|Го победи [[Ренди Ортон]] на [[WWE RAW]] откако го кешираше "Money in the bank" куферот .
|-
223

уредувања