Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|colspan="8" align=center|'''[[WWE Raw|Raw]] бренд'''
|-
|align=center | [[WWE шампионат]] <br> [[Податотека:Real WWE Championship.jpg|75px]]
|[[File:The_Miz.jpg|75px]]
|align=center | [[Миз]]
223

уредувања