Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|align=center |{{age in days|month1=11|day1=22|year1=2010}}
|align=center | [[Орландо]], [[Флорида]]
|Го победи [[Ренди Ортон]], на [[WWE RAW]] откако го кешираше "Money in the bank" куферот .
|-
|align=center | [[WWE шампионат на САД]] [[Податотека:WWE United States Championship.jpg|75px]]
223

уредувања